Головна / Діяльність / Регуляторна діяльність / Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів
Меню

Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Міністерства економіки України „Про затвердження Порядку кваліфікаційної атестації та присвоєння кваліфікації особам, які здобувають професійну (професійно-технічну) освіту”

З метою отримання зауважень та пропозицій до проекту наказу Міністерства економіки України „Про затвердження Порядку кваліфікаційної атестації та присвоєння кваліфікації особам, які здобувають професійну (професійно-технічну) освіту” (далі – проект наказу) Міністерство економіки України повідомляє про його оприлюднення.

Проект наказу розроблено з метою забезпечення єдиного підходу до проведення кваліфікаційної атестації та присвоєння кваліфікації особам, які здобувають професійну (професійно-технічну) освіту, врегулювання питання організації та проведення кваліфікаційної атестації здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти під час воєнного стану, надзвичайної ситуації або надзвичайного стану (особливого періоду).

Проект наказу розроблено на виконання частини тринадцятої статті 26 Закону України „Про професійну (професійно-технічну) освіту”.

Електронну версію проекту наказу розміщено на сайті Мінекономіки (www.me.gov.ua) в рубриці „Обговорення проектів документів”.

Зауваження та пропозиції стосовно проекту наказу в письмовій та електронній формі просимо надавати протягом десяти днів з дня опублікування цього оголошення за адресою:

01008, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2, Міністерство економіки; e-mail: [email protected].

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json