Меню

Інформація щодо проведення роботи стосовно призупинення доступу РФ до слухань у спорах в рамках СОТ

У зв’язку із ситуацією, яка склалася в Україні через військову агресію Російської Федерації проти України, Мінекономіки проводиться робота щодо призупинення доступу Російської Федерації до слухань у спорах в рамках СОТ.

Зокрема, в одній із справ, в якій Україна бере участь у якості третьої сторони, було направлено комунікацію до Групи експертів, що розглядає справу, та до сторін спору щодо необхідності призупинення доступу Російської Федерації до слухань третіх сторін.

Крім того, під час виступу на засіданні Органу з питань вирішення спорів СОТ було наголошено, що Росія здійснила відвертий акт агресії проти України шляхом жорстокого та неспровокованого військового вторгнення, її дії не відповідають основоположним принципам СОТ, а здійснення Росією своїх прав в умовах, коли Україну вимушено позбавили права повноцінно брати участь у процедурах вирішення спорів через війну Росії проти України, не можна ігнорувати. Крім того, висловлено вдячність країнам, які підтримали Україну у ці жахливі часи.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json