Головна / Діяльність / Співробітництво між Україною та Європейським Союзом / Діалог високого рівня Україна – ЄС щодо горизонтальних питань та окремих секторів промисловості
Меню

Вітчизняні стейкхолдери отримали можливість долучитися до європейських промислових альянсів: Європейського Альянсу сировинних ресурсів (ERMA), а також Європейського акумуляторного альянсу (EBA)

Прем’єр-міністром України Д. Шмигалем та Віце-президентом Європейської Комісії М. Шевчовичем підписано Меморандум про взаєморозуміння між Європейським Союзом і Україною про стратегічне партнерство у сфері сировини. Для України це можливість брати участь у створенні ланцюгів постачання у високотехнологічних сферах, перш за все, що стосується акумуляторних виробництв.

Меморандум та Дорожня карта до нього передбачають активну взаємодію усіх зацікавлених стейкхолдерів, у тому числі й видобувних компаній, за координації ERMA (Європейський Альянс сировинних ресурсів) та інших провідних установ Європейського Союзу.

Зацікавлені сторони, зокрема вітчизняні підприємства, можуть долучитися до  Європейського Альянсу сировинних ресурсів (ERMA), а також Європейського акумуляторного альянсу (EBA).

Членство не потребує сплати членських внесків та дозволить стати учасником мультимодального міжнародного майданчика для пошуку інвесторів та обміну передовим досвідом.

Процедура приєднання передбачає направлення листа від зацікавленої сторони (організації/установи/підприємства і т.і.) на електронну адресу зазначених альянсів.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json