Головна / Пріоритетні реформи / Підтримка експорту / Інформація для експортерів / Інформація щодо змін у торговельних режимах в країнах світу
Меню

Інформація про заборону вивозу живої худоби з Казахстану

За інформацією Посольства України в Республіці Узбекистан, у зв’язку із підвищеним попитом на внутрішньому ринку Узбекистану на живу худобу, Міністерство сільського господарства Казахстану 10 жовтня 2019 р. прийняло рішення про заборону вивозу живої худоби з Казахстану терміном на шість місяців.

Довідково: Республіка Казахстан — це основний постачальник худоби до Узбекистану. У минулому році з РК до РУ було експортовано 50 000 голів великої рогатої худоби, а за 6 місяців поточного року – 63,5 тисячі голів великої рогатої худоби.

Згадана заборона поширюється на телят жіночого роду у віці до одною року, теличок старше одного року, а також на корів, овець і кіз.

Відповідно до доручень Президента РУ, до 2021 року в Узбекистані мають бути створені 270 тваринницьких комплексів і 260 молочних підприємств або тваринних кластерів розрахованих на утримання 300-500 голів худоби кожен.

Посольство України в Республіці Узбекистан рекомендує компанiям-експортерам великої рогатої худоби, українським виробникам кормiв для птахівництва та тваринництва активізувати свою роботу на yзбeцькoмy аграрному ринку.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json