Головна / Публічні закупівлі / Семінар для українського бізнесу: Закупівлі за програмами Світового банку та особливості українського законодавства
Меню

Семінар для українського бізнесу: Закупівлі за програмами Світового банку та особливості українського законодавства

В рамках співпраці Міністерства економіки України та Світового банку в травні та червні 2023 року заплановано проведення семінарів для бізнесу в межах програми екстреної допомоги та відновлення України. Особливості закупівель Світового банку та України будуть однією із найактуальніших тем порядку денного.

Вебінар для представників української бізнес-спільноти заплановано на 5 червня 2023 року. Окрема частина вебінару присвячуватиметься питанню закупівель. Світовий банк (World Bank) ділитиметься особливостями проведення закупівель за власними процедурами. Зі свого боку представники Міністерства економіки України розкажуть про особливості українського закупівельного законодавства, електронну систему закупівель “Прозорро”, а також систему оскарження закупівель. 

Крім того, обговорюватимуть:

  • Короткий огляд портфеля проєктів Світового банку в Україні та про програми Світового банку і Трастового фонду реконструкції України (URTF);
  • Правила та процедури закупівель України;
  • Поради щодо підготовки прийнятних тендерних пропозицій;
  • Механізм вирішення скарг учасників торгів;
  • Виклики, які виникають перед бізнес спільнотою в процесі участі у закупівлях та виконанні договорів під час повномасштабної війни росії проти України.

Світовий банк та Мінекономіки запрошують українську бізнес-спільноту долучатися за посиланнями в листі, який додається до новини. У ньому вказано більше інформації про заплановані заходи. 

Для української бізнес-спільноти актуальним є посилання на зустріч 5 червня (Day 1 – June 05), під час якої буде забезпечено переклад українською.

Лист-запрошення на вебінари Світового банку

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json