Головна » Прес-центр » Оголошення

Календар подій

28
Листопада
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
2 3 4 5 6 7 8
30 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Public Call на участь у Всесвітній виставці “Експо – 2020” (м. Дубай, ОАЕ) від України
05.06.2020 | 09:20 | Департамент взаємодії з експортерами та просування експорту

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України оголошує Public Call для українських компаній для участі у Всесвітній виставці “Експо – 2020” в м. Дубай (Об’єднані Арабські Емірати) та презентації своїх інноваційних продуктів на сторінках третього випуску брошури “Ukrainian Innovative Products”.

З 1 жовтня 2021 року по 31 березня 2022 року в м. Дубай (ОАЕ) відбудеться наймасштабніша за всю історію Всесвітня виставка “Експо – 2020”, яка стане відкритою світовою платформою для країн-учасниць для демонстрації своїх досягнень у різноманітних напрямках, адже до події буде прикута увага всього світу. “Всесвітні виставки” або “Експо” вважаються найбільш престижними іміджевими виставковими заходами у світі, на яких країни-учасниці демонструють унікальність своїх культур та національну ідентифікацію, свій економічний та науково-технічний потенціал. Проведення заходу було заплановано на 2020 рік, однак, через світову пандемію вірусу COVID-19 Міжнародне бюро виставок, методом голосування на позачерговому засіданні, прийняло рішення про перенесення дат, при цьому назва залишається незмінною – “Експо – 2020”.

Україна братиме участь у Всесвітній виставці “Експо – 2020”, ставши однією з 192-х країн-учасниць, які продемонструють всю силу, красу та технічний потенціал в рамках своїх павільйонів, які будуть спеціально побудовані до події “Експо – 2020”. Український павільйон вже сьогодні увійшов у топ-25 найкращих серед країн-учасниць виставки: The Ukraine Pavilion. Концепція виставкового павільйону об’єднана під загальною темою “Smart Ukraine: Connecting Dots” та передбачає презентацію України як інноваційної країни, яка динамічно розвивається та докладає значні зусилля для впровадження smart-технологій.

До цього заходу світового рівня команда Ukraine Expo-2020 готується завчасно та докладає багато зусиль, аби представити інноваційну Україну світовій спільноті та заявити не тільки про успіхи українських винахідників, але й надати запевнення іноземним партнерам та інвесторам у можливості та гарантіях щодо ведення подальшого спільного бізнесу. 

Однією з опцій підготовки до заходу є формування бази інноваційних продуктів, винахідниками яких є українці. За посиланням ви можете ознайомитись з вже опублікованими брошурами, які широко розповсюджуються на міжнародних заходах як урядового, так і бізнес рівнях.

Сьогодні продовжується формування бази інноваційних продуктів! Якщо Ваша компанія є розробником інноваційного продукту і ви хочете презентувати його в третій брошурі “Ukrainian Innovative Products”, а також в рамках Українського павільйону на Всесвітній виставці “Експо – 2020” в м. Дубай (ОАЕ), заповнюйте форму на сайті Мінекономіки.

Це змога для українських компаній, які створюють інноваційний продукт заявити про себе на державному рівні та на міжнародній бізнес арені.

We are one. We are Ukrainians!


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json