Головна / Діяльність / Регуляторна діяльність / Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів
Меню

Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 жовтня 2020 р. № 950"

Відповідно до статті 9 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" Міністерство економіки України повідомляє, що на офіційному веб-сайті (розділ "Обговорення проектів документів") оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 жовтня 2020 р. № 950" (далі – проект постанови).

Проект постанови розроблений з метою уточнення механізму залучення на конкурсних засадах радників для надання послуг з підготовки проекту, що здійснюється на умовах концесії, критеріїв відбору таких радників, передбачених Порядком залучення радників для підготовки проекту, що здійснюється на умовах концесії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09.10.2020 № 950.

Проектом постанови пропонується встановити строки для подання тендерних пропозицій, визначити порядок розкриття, розгляду та оцінки тендерних пропозицій, визначити вагу оцінки кожного працівника, визначити підкритерії оцінки досвіду відповідного працівника, визначити формулу оцінки кожного обраного підкритерію, формулу значення тендерної пропозиції учасника, які необхідні для проведення якісної процедури відбору радників для надання послуг з підготовки проекту, що здійснюється на умовах концесії.

Зауваження та пропозиції до проекту постанови просимо надсилати за адресами:

01008, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2,

Міністерство економіки України,

Департамент інвестицій

тел.: (044) 596-68-14

E-mail: PPPunit@me.gov.ua

01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11,

Державна регуляторна служба України

тел.: (044) 239-76-40

E-mail: inform@drs.gov.ua

Зауваження та пропозиції до проекту постанови від фізичних та юридичних осіб,

їх об’єднань прийматимуться протягом місяця з дня оприлюднення.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json