Головна / Про Міністерство / Керівництво / Заступники Міністра
Меню

Заступниця Міністра економіки України

Глущенко Світлана Володимирівна

Народилася 11 лютого 1981 року на Житомирщині.

Освіта:

У 2003 році здобула вищу освіту в Національному педагогічному університет імені М.П. Драгоманова за спеціальністю «Історія» 

У 2009 році здобула другу вищу освіту у Київському національному університеті внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство».

Доктор юридичних наук, Заслужений юрист України.

Трудова діяльність:

З 2004 року розпочала шлях державного службовця від спеціаліста у редакційно-видавничому секторі та прес-служби Академії прокуратури України при ГПУ.

З 2006 по 2010 роки перебувала на посадах від старшого консультанта прес-служби редакційно-видавничого управління ВСУ до помічника Голови Судової палати в адміністративних справах ВСУ.

До 2016 року очолювала управління забезпечення діяльності Судової палати у цивільних справах. З квітня 2016 обіймала посаду директора Департаменту забезпечення діяльності судової палати у цивільних справах Вищого спеціалізованого суду України.

У грудні 2017 року призначена заступником Міністра юстиції України, а в травні 2018-го переведена на посаду заступника Міністра юстиції з питань виконавчої служби Міністерства юстиції України.

З листопада 2019 року працювала на посаді радника Голови Державної судової адміністрації України та наприкінці 2020 року призначена на посаду директора Департаменту супроводження судових справ Державної податкової служби України.

9 червня 2021 року Кабінет Міністрів України розпорядженням №601-р призначив Світлану Глущенко заступницею Міністра економіки України.

Координує розроблення пропозицій та реалізацію прийнятих рішень щодо:

- формування та реалізації державної політики у сфері праці, зайнятості населення, трудової міграції, трудових відносин, соціального діалогу, промислової безпеки, охорони праці, гігієни праці, поводження з вибуховими матеріалами, здійснення державного гірничого нагляду, здійснення державного нагляду та контролю за додержанням вимог законодавства про працю та зайнятість населення;

- формування та реалізації державної політики у сфері державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів;

- організовує роботу, пов’язану із забезпеченням виконання повноважень Міністра щодо спрямування та координації діяльності Державної служби з питань праці;

- забезпечує рівність прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидію насильству за ознакою статі в апараті Мінекономіки.

Забезпечує функціональне спрямування, координацію та контроль роботи:

 - директорату розвитку ринку праці та умов оплати праці;

- директорату зайнятості та трудової міграції;

- управління економіки гуманітарної сфери та реалізації політики зайнятості;

- сектору організаційно-аналітичного забезпечення роботи заступника Міністра.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json