Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Участь Міністерства економіки України у роботі Верховної Ради України 14 – 18 лютого 2022 року
07.04.2022 | 15:22 | Управління взаємодії з органами державної влади та засобами масової інформації.

Пленарні засідання Верховної Ради України

15 лютого 2022 року

Перший заступник Міністра економіки України Кудін Д. І. супроводжував проект Закону України “Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо врегулювання бюджетних відносин під час реалізації договорів, укладених в рамках державно-приватного партнерства, у тому числі концесійних договорів” (реєстр. № 5090 від 17.02.2021, розроблений Мінекономіки, друге читання), який прийнято.

18 лютого 2022 року

Перший заступник Міністра економіки України Кудін Д. І. взяв участь у “Годині запитань до Уряду”.

Засідання Комітетів Верховної Ради України

16 лютого 2022 року

Заступник Міністра економіки України – Торговий представник України Качка Т. А. взяв участь у засіданні Комітету з питань аграрної та земельної політики під час якого було розглянуто проект Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо здійснення функцій технічного регулювання у сфері агропромислового комплексу та машинобудування для агропромислового комплексу” (реєстр. № 6070-1 від 05.10.2021, розроблений народним депутатом України Чорноморовим А. О., друге читання), який рекомендовано прийняти в другому читанні та в цілому.

Заступник Міністра економіки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Дядюра І. Г. взяв участь у засіданні Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

Перший заступник Міністра економіки України Кудін Д. І. взяв участь у засіданні Комітету з питань екологічної політики та природокористування під час якого було заслухано Інформацію Голови Державного агентства лісових ресурсів України про результати діяльності за 2021 рік та план роботи на 2022 рік.

17 лютого 2022 року

Виконувач обов’язків державного секретаря Міністерства економіки України Бояркіна О. А. взяла участь у слуханнях на тему: “Про результати фінансово-господарської роботи Державної продовольчо-зернової корпорації України за 2021 рік” в рамках роботи Комітету з питань аграрної та земельної політики.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2