Головна / Пріоритетні реформи / Підтримка експорту / Виставково-ярмаркова діяльність / Виставково-ярмаркові заходи / Анонси проведення виставково-ярмаркових заходів в країнах світу
Меню

Інформація щодо міжнародної виставки з охорони навколишнього середовища та “зеленої” енергетики “ENVEX 2021” (08 – 10 липня 2021 р., м. Сеул, Республіка Корея)

За інформацією Посольства України в Республіці Корея, з 08 по 10 липня 2021 року в м. Сеул, Республіка Корея, проходитиме міжнародна виставка з охорони навколишнього середовища та “зеленої” енергетики “ENVEX 2021”.

Організатором заходу виступає Корейська асоціація охорони навколишнього середовища (Korea Environmental Preservation Association, KEPA), яка входить до складу Міністерства навколишнього середовища Республіки Корея.

“ENVEX 2021” – це універсальна виставка, на якій представлені продукти та послуги понад 250 компаній з 20 країн світу і понад 40000 відвідувачів-фахівців, що здійснюють свою діяльність за напрямками: збір, переробка та утилізація промислових і побутових відходів; очищення стічних вод; очищення повітря, ґрунтів; чисті енергетичні технології; поновлювані джерела енергії та ін.

Зареєструватися на виставку та отримати більш детальну інформацію можна на сайті: www.envex.or.kr.  

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json