Головна » Документи

Календар подій

08
Серпня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Інформація щодо проведення виставкових заходів в Республіці Корея
14.06.2018 | 11:14

- з 21 по 23 червня 2018 р. у м. Сеул відбудеться 16-а щорічна виставка “Import Goods Fair – 2018” (http://www.igf.co.kr/en/), яка організовується за підтримки Міністерства торгівлі, промисловості і енергетики Республіки Корея і спеціалізується на імпортних продовольчих товарах і продукції побутового використання (кухонне начиння, косметика, модні аксесуари, сувеніри, товари для дітей тощо). У рамках виставки Корейська асоціація імпортерів (КОІМА) буде надавати сприяння у проведенні В2В зустрічей з представниками корейських компаній-імпортерів, рітейлерів, платформ електронної комерції.

- з 5 по 7 липня 2018 р. у м. Кванджу відбудеться 11-a виставка “2018 Gwangju Int’l IoT-Appliance-Robot Fair” (http://www.g-robot.or.kr/en_user/reg_visit), яка спеціалізується на індустрії роботів, дронів, віртуальної реальності, побутових електронних систем.

- з 30 серпня по 01 вересня 2018 року в м. Інчон відбудеться Міжнародна виставка “K-beauty & Сosmetic Show 2018” (http://www.beauticoshow.co.kr/english/?home).

Під час виставки будуть представлені останні медичні технології, можливості медичного туризму до Кореї, а також продукція косметичної промисловості.

- з 24 по 27 жовтня 2018 року в Міжнародному виставковому комплексі KINTEX поблизу Сеулу, відбудеться найбільша в Республіці спеціалізована виставка малих і середніх підприємств “2018 G-Fair Korea” (http://www.gfair.or.kr/eng/main.do).

Виставка охоплюватиме такі галузі виробництва як продовольство та устаткування для кухні; товари для дому та декору; одяг та косметика; подорожі та спорт; електроніка та нові технології.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json