Головна / Діяльність / Регуляторна діяльність / Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів
Меню

Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2021 р. № 1433»

Повна назва документа та стислий виклад його змісту.

Проект постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2021 р. № 1433” (далі – проект постанови).

Метою прийняття проекту постанови є забезпечення реалізації положення Закону України від 30.06.2021 № 1587-ІХ “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення питань організації корпоративного управління в банках та інших питань функціонування банківської системи” в частині доповнення додатку до постанови абзацами такого змісту: “Деревина (лісоматеріали). Нафта сира. Газовий конденсат. Скраплений газ.”.

Прийняття проекту акта забезпечить створення нормативно-правового підґрунтя для визначення переліку видів продукції, торгівля якими здійснюється виключно на організованих товарних ринках відповідно до Закону № 1587, у тому числі і деревиною (лісоматеріалами), нафтою сирою, газовим конденсатом та скрапленим газом.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування — Кабінет Міністрів України.

Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:23 травня 2022 року;

дата оприлюднення проекту постанови:23 травня 2022 року.

З проектом документа можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Міністерства економіки України  - www.me.gov.ua в розділі “Обговорення проектів документів”.

б) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Зауваження і пропозиції до проекту постанови подаються до директорату розвитку реального сектору економіки Міністерства економіки України або на адресу електронної пошти: [email protected]

Адреса: 01008, Україна, м. Київ, вулиця М. Грушевського, 12/2.

Строк прийняття зауважень та пропозицій до проекту постанови становить 30 днів з дня оприлюднення.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json