Міністерство економіки України

Оголошення про початок процесу переговорів про встановлення попередніх тарифів Всеукраїнської громадської організації "Всеукраїнське Агентство Авторських Прав" (доповнено 10.04.2020)

Інформуємо, що 03 квітня 2020 року закінчився строк реєстрації представників профільних асоціацій і об’єднань користувачів за відповідною категорією, а також користувачів, які виявили бажання взяти участь у переговорах щодо встановлення остаточних тарифів винагороди для застосування Всеукраїнською громадською організацією "Всеукраїнське Агентство Авторських Прав".

За результатами реєстрації зазначених представників інформацію про надані кандидатури було надіслано Всеукраїнській громадській організації "Всеукраїнське Агентство Авторських Прав".

Водночас Мінекономіки отримано лист від Всеукраїнської громадської організації "Всеукраїнське Агентство Авторських Прав" з інформацією про дату і місце проведення переговорів щодо встановлення тарифів: у зв’язку з введенням карантинних заходів в Україні, переговори відбудуться у режимі відеоконференції на платформі вебсайту ZOOM. Адресу для входу у відеоконференцію Всеукраїнська громадська організація "Всеукраїнське Агентство Авторських Прав" повідомляє зареєстрованим учасникам переговорів, контактні дані яких Мінекономіки надало Всеукраїнській громадській організації "Всеукраїнське Агентство Авторських Прав";

- дата проведення переговорів: 15 квітня 2020 року;

- час проведення переговорів: з 11:00 до 13:00.

 

 

Попереднє оголошення:

Інформуємо, що Всеукраїнську громадську організацію "Всеукраїнське Агентство Авторських Прав" (далі – ВААП) визначено акредитованою у сфері обов’язкового колективного управління - «репрографічне відтворення творів та їх частин (уривків)» (наказ Мінекономіки від 18.02.2020 № 268 «Про акредитацію організації колективного управління») відповідно до частини дев’ятої статті 16 Закону України «Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав» (далі – Закон № 2415).

Повідомляємо, що від акредитованої організації ВААП до Мінекономіки надійшов проект попередніх тарифів винагороди за репрографічне відтворення творів та їх частин (уривків).

Проекти попередніх тарифів визначаються на загальних зборах організації колективного управління та встановлюються у фіксованій сумі або у вигляді відсотків від надходжень користувачів, отриманих безпосередньо від використання об’єктів авторського права за вирахуванням витрат платежів, пов’язаних з придбанням (набуттям) прав на такі об’єкти авторського права, чи відсотки від вартості обладнання і матеріальних носіїв, за допомогою яких вони розраховуються, окремо для кожної категорії користувачів.

З урахуванням вимог частини 2 статті 20 Закону № 2415 Мінекономіки оприлюднює на своєму офіційному веб-сайті проект попередніх тарифів та оголошує про початок процесу переговорів про встановлення остаточних тарифів.

Протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення проектів тарифів Мінекономіки здійснює реєстрацію представників профільних асоціацій і об’єднань користувачів за відповідною категорією, а також користувачів, які виявили бажання взяти участь у переговорах.

Для зазначеної реєстрації просимо подати інформацію про представників користувачів чи їх об’єднань (асоціацій) із зазначенням назви користувача чи організації/об’єднання користувачів, прізвища, імені, по батькові, посади та контактного телефону.

Інформація про дату і місце проведення переговорів буде оприлюднена на офіційному веб-сайті Мінекономіки шляхом оновлення інформації в цьому оголошенні.

Документи надсилати за адресою:

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

01008, м. Київ, вул. М. Грушевського, 12/2

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json