Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Про Міністерство / Взаємодія з державними органами влади / Взаємодія з Кабінетом Міністрів України
Участь Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у засіданнях Уряду 12 та 14 березня 2012 року
19.03.2012 | 17:50 | Департамент забезпечення роботи Міністра.

12 та 14 березня 2012 року відбулися чергові засідання Кабінету Міністрів України, у роботі яких взяв участь перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Копилов В. А.

На засіданні 12 березня 2012 року було прийнято розроблений Міністерством економічного розвитку і торгівлі України проект постанови Кабінету Міністрів України “Питання діяльності деяких консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів, утворених Кабінетом Міністрів України” та доручено Мінекономрозвитку доопрацювати її у тижневий строк з урахуванням висловлених зауважень і пропозицій і оформити відповідно до регламентних вимог.

На засіданні 14 березня 2012 року було схвалено розроблений Міністерством економічного розвитку і торгівлі України проект розпорядження Президента України “Про представника України в Економічній раді Співдружності Незалежних Держав”.

На засіданні також прийнято розроблені Міністерством економічного розвитку і торгівлі України проекти розпоряджень Кабінету Міністрів України:

  • “Про забезпечення участі вітчизняних суб’єктів господарювання у міжнародних виставково-ярмаркових заходах у 2012 році”;
  • “Про встановлення строку виконання операцій з ремонту підшипників касетного типу ВТ2-7095 за межами митної території України”.

 

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2