Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Про Міністерство / Взаємодія з державними органами влади / Взаємодія з Верховною Радою України
Участь Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у роботі Верховної Ради України 14 - 18 травня 2018 року
18.05.2018 | 13:33 | Управління взаємодії з органами державної влади та зв’язків з громадськістю.

Пленарні засідання Верховної Ради України

15 травня заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Тітарчук М. І. супроводжував проект Закону України “Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав” (реєстраційний № 7466, друге читання, розроблений Мінекономрозвитку), який було прийнято та доповідав проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання питань авторського права і суміжних прав” (реєстраційний № 7539, розроблений Мінекономрозвитку), який було направлено на повторне перше читання.

18 травня Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Кубів С. І. взяв участь у “Годині запитань”.

Засідання комітетів Верховної Ради України

16 травня на засіданні Комітету у закордонних справах заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Бровченко Ю. П. доповідав проект Закону України “Про приєднання України до Метричної конвенції” (реєстраційний № 0181, Президент України, розроблений Мінекономрозвитку), який було рекомендовано прийняти за основу і в цілому.

16 травня на засіданні Комітету з питань європейської інтеграції заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Бровченко Ю. П. доповідав проект Закону України “Про приєднання України до Метричної конвенції” (реєстраційний № 0181, Президент України, розроблений Мінекономрозвитку), який було рекомендовано підтримати з урахуванням зауважень.

Відповідно до календарного плану проведення восьмої сесії Верховної Ради України восьмого скликання з 21 по 25 травня 2018 року народні депутати працюватимуть в пленарному режимі.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2