Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Про Міністерство » Взаємодія з державними органами влади » Взаємодія з Кабінетом Міністрів України
Участь Міністерства економіки України в Урядових засіданнях протягом 3 - 7 вересня 2007 року
07.09.2007 | 16:13 | Відділ взаємодії з Верховною Радою України, Секретаріатом Президента України та Секретаріатом Кабінету Міністрів України.

Ø 3  вересня  2007  р.  у роботі  засідання  урядового  комітету з питань розвитку

галузей економіки взяв участь заступник Міністра економіки України Царенко О.М.  У той же день на засіданні урядового комітету з питань регіональної політики, будівництва та житлово-комунального господарства він виступив з доповідями щодо проектів законів України:

-  ”Про внесення змін до деяких законів України” (щодо встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги)

-  ”Про доповнення переліку категорій працівників, яким може бути надано службові жилі приміщення”

-  ”Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2004 р. № 428” (щодо ефективної реалізації завдань Програми комплексного розвитку Українського Придунав'я).

На засіданні урядового комітету з питань економічної політики та європейської інтеграції перший заступник Міністра економіки України Любченко К.В. виступив з доповідями щодо:

- проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про схвалення проекту Державної програми економічного і соціального розвитку України на 2008 рік»

- висновку до проекту Указу Президента України "Про заходи щодо вдосконалення інвестиційної діяльності в Україні".

Ø 4  вересня      відбулось  засідання    урядового  комітету  з    питань

гуманітарної і соціальної політики, у роботі якого взяв участь заступник міністра економіки Челноков С.Д.

Ø 5 вересня  відбулось засідання Кабінету Міністрів України за участю першого

заступника Міністра  економіки Любченка К.В., який доповідав з питання  щодо проекту розпорядження Кабінету Міністрів України ”Про підписання Угоди про економічне співробітництво між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Болгарія”.

Ø 7 вересня  на спільному засіданні урядових комітетів з питань національної

безпеки,  оборони та правоохоронної діяльності і з питань гуманітарної і соціальної політики  був присутній заступник Міністра економіки України Челноков С.Д.

Ø 27 серпня 2007 року відбулось засідання урядового комітету з питань розвитку галузей економіки, у роботі якого взяв участь Перший заступник Міністра економіки Любченко К.В.

Ø 27 серпня 2007 року відбулось засідання урядового комітету з питань гуманітарної і соціальної політики, у роботі якого взяв участь заступник Міністра економіки Мунтіян В.І.

Ø 27 серпня 2007 року відбулось засідання урядового комітету з питань економічної політики та європейської інтеграції, на якому серед інших було розглянуто питання ”Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина про фінансове співробітництво (асигнування 2005 року) та відповідний проект постанови Кабінету Міністрів України”. З доповіддю виступив заступник Міністра економіки  Мунтіян В.І.

Ø 29 серпня 2007 року відбулось засідання урядового комітету з питань економічної політики та європейської інтеграції, на якому серед інших були розглянуті питання  ”Про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Екваторіальна Гвінея про торговельно-економічне співробітництво” та ”Про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Екваторіальна Гвінея про сприяння та взаємний захист інвестицій”, з доповідями по яких виступив Міністр економіки Кінах А.К.

Ø 29 серпня 2007 року відбулось засідання урядового комітету з питань аграрної політики, у роботі якого взяв участь заступник Міністра економіки Мунтіян В.І.

Ø 30 серпня 2007 року відбулось засідання Кабінету Міністрів України, на якому серед інших розглядались питання, з доповіддю по яких виступив Міністр економіки Кінах А.К. :

- Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина про фінансове співробітництво (асигнування 2005 року) та  проект відповідної постанови Кабінету Міністрів України.

-  Про передачу нерухомого майна у м. Бердянську.

- Про підписання Угоди між Урядом України та Урядом Держави Ізраїль про співробітництво у сфері стандартизації, метрології та оцінки відповідності.

- Про Остаточний звіт за результатами впровадження Проекту модернізації системи аеронавігаційного обслуговування.

-  Таємно.

Ø 31 серпня 2007 року відбулось засідання урядового комітету з питань національної безпеки, оборони та правоохоронної діяльності, у роботі якого взяв участь перший заступник Міністра економіки Любченко К.В.

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2