Головна / Обговорення проектів документів
Меню

Проект наказу Мінекономрозвитку України “Про затвердження доповнення до Переліку продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації в Україні”

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

(Мінекономрозвитку України)

 

Н А К А З

__________________                                                                                  № _______

Київ

Про затвердження доповнення

до Переліку продукції, що підлягає

обов’язковій сертифікації в Україні

 

Відповідно до статті 14 Декрету Кабінету Міністрів України від 10 травня 1993 року № 46-93 “Про стандартизацію і сертифікацію” та Положення про Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, затвердженого Указом Президента України від 31 травня 2011 року № 634,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити доповнення до Переліку продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації в Україні, затвердженого наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 01 лютого 2005 року № 28, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України    04 травня 2005 року за № 466/10746 (із змінами), що додаються.

2. Департаменту технічного регулювання забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Державному підприємству “Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості” після державної реєстрації цього наказу забезпечити його опублікування в наступному номері щомісячного інформаційного покажчика “Стандарти”.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України – керівника апарату Павленка В. П.

 

Міністр економічного розвитку

і торгівлі України                                                                            І. М. Прасолов

3412

Додаткові матеріали

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json