Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Участь Міністерства економіки України у засіданнях Верховної Ради України протягом 6 - 10 вересня 2010 року
15.09.2010 | 09:51 | Департамент документального забезпечення, взаємодії з органами законодавчої та виконавчої влади і громадськістю .

Пленарні засідання сьомої  сесії Верховної Ради України шостого скликання

7 вересня розпочала роботу сьома сесія Верховної Ради України шостого скликання.

9 вересня перший заступник Міністра економіки України Бандуров В.В. доповідав у Верховній Раді України законопроект:

· "Про визнання таким, що втратив чинність, Закону України "Про промислово-фінансові групи в Україні" та внесення змін до деяких законодавчих актів України" (№ 6330, розроблений Мінекономіки), який було прийнято в цілому.

Засідання комітетів Верховної Ради України шостого скликання

7 вересня заступник Міністра Сухомлин О.А. супроводжував у Комітеті Верховної Ради України  з питань аграрної політики та земельних відносин проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і реалізації  цукру" (щодо декларування залишків цукру)" (№ 6380, розроблений Мінекономіки), Комітет розглянув та прийняв рішення рекомендувати парламенту прийняти законопроект за основу.

8 вересня заступник Міністра Мармазов В.Є. супроводжував у Комітеті Верховної Ради України  з питань податкової та митної політики проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення попереднього документального контролю у пунктах пропуску через митний кордон" (№ 2766, розроблений Мінекономіки), Комітет розглянув та прийняв рішення рекомендувати парламенту підтримати законопроект у другому читанні.

Відповідно до календарного плану проведення сьомої сесії Верховної Ради України шостого скликання з 13 по 17 вересня народні депутати працюватимуть в комітетах і фракціях.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2