Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Про Міністерство » Взаємодія з державними органами влади » Взаємодія з Кабінетом Міністрів України
Участь Міністерства економіки України в Урядових засіданнях протягом 16 - 20 квітня 2007 року
23.04.2007 | 17:11 | Відділ взаємодії з Верховною Радою України, Секретаріатом Президента України та Секретаріатом Кабінету Міністрів України.

На засіданні Урядового комітету з питань економічної політики та європейської інтеграції 16 квітня схвалено проекти законів України:

·  Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань митної справи

·  Про внесення змін до Митного тарифу України

·  Про внесення доповнень до статті 2 Закону України “Про регулювання товарообмінних (бартерних) операцій у галузі зовнішньоекономічної діяльності”.

Схвалено висновок щодо недоцільності прийняття постанови Верховної Ради України “Про перегляд прогнозних макропоказників соціально-економічного розвитку України та доходів Державного бюджету України на 2007 рік” (реєстраційний номер 3314).

Доповідав Міністр економіки України Кінах Анатолій Кирилович.

На засіданні Кабінету Міністрів України 18 квітня схвалено проекти законів України:

·  Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань митної справи;

·  Про внесення доповнень до статті 2 Закону України “Про регулювання товарообмінних (бартерних) операцій у галузі зовнішньоекономічної діяльності”.

Прийнято постанови Кабінету Міністрів України:

·  Про затвердження Порядку використання у 2007 році коштів, передбачених у державному бюджеті для збереження та функціонування національної еталонної бази;

·  Про продовження строку дії постанови Кабінету Міністрів України від 19 квітня 2006 р. № 537.

Доповідав Міністр економіки України Кінах Анатолій Кирилович.

На засіданні Урядового комітету з питань розвитку галузей економіки 19 квітня схвалено проект постанови Кабінету Міністрів України Про внесення зміни у додатки до постанови Кабінету Міністрів України від 6 квітня 1998 р. № 453 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 січня 2005 р. № 21 (щодо передачі у спільну власність територіальних громад Донецької області цілісного майнового комплексу державного виробничого підприємства ”Укрпромводчермет”).

Проект постанови Кабінету Міністрів України Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 4 квітня 2000 р. № 599 (щодо внесення змін до порядку проведення аукціонів з продажу нафти) вирішено розглянути на нараді у Віце-прем’єр-міністра Клюєва А. П. 23 квітня 2007 року за участю представників Мінекономіки, Мінпаливенерго та Мінфіну.

Доповідав перший заступник Міністра економіки України Любченко Костянтин Валерійович.

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2