Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
06.09.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1738 / 1769
Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) найбільш економічно вигідна пропозиція - пропозиція, що визнана найкращою за результатами оцінки тендерних пропозицій відповідно до статті 28 цього Закону. Оцінка тендерних пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених замовником у тендерній документації, та шляхом застосування електронного аукціону. Після оцінки пропозицій замовник розглядає тендерні пропозиції на відповідність вимогам тендерної документації з переліку учасників, починаючи з учасника, пропозиція якого за результатом оцінки визначена найбільш економічно вигідною. За результатами розгляду та оцінки тендерної пропозиції замовник визначає переможця та приймає рішення про намір укласти договір згідно з цим Законом, тобто пропозиція такого учасника вважається найбільш економічно вигідною пропозицією. У зв’язку з цим, просимо повідомити: 1) Чи повинен замовник перевіряти «ціну пропозиції - найбільш економічно вигідну пропозицію», отриману на результатами застосування процедур, передбачених Законом, на відповідність ринковим цінам? 2) Що повинен вчинити Замовник у випадку, якщо виявилось що «найбільш економічно вигідна пропозиція», отримана на результатами застосування процедур, передбачених Законом, перевищує ринкову ціну? 3) Чи повинен замовник перевіряти ціну пропозиції, отриману на результатами застосування процедур, передбачених наказом №35 від 13.04.2016, на відповідність ринковим цінам? 4) Що повинен вчинити Замовник у випадку, якщо виявилось що ціна пропозиції, отримана на результатами застосування процедур, передбачених наказом №35 від 13.04.2016, перевищує ринкову ціну?
Відповідь
06.09.2018 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
2488 / 2408
Доброго дня! Замовник у проекті договору на закупівлю в тендерній документації передбачив наступну умову: «У випадках передбачених п. 2, п. 7 ч. 4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі», ціна за одиницю Товару (за 1 літр) не може бути збільшена впродовж 30 календарних днів з моменту укладення цього Договору». Чи є вказана умова, що включена до проекту договору правомірною? Оскільки навіть ЗУ «Про публічні закупівлі» передбачена можливість зміни ціни за одиницю товару після укладення договору, тим паче на такі товари як нафтопродукти, коливання цін на які відбувається постійно як в сторону зниження, та і в сторону збільшення цін. На яких підставах можливо оскаржити вказаний пункт проекту договору замовника в тендерній документації?
Відповідь
06.09.2018 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1873 / 1870
Підприємством було укладено договір на придбання дизпалива на суму яка не перевищує 100 тис. Сума договору визначається кількістю отриманого та оплаченого Товару. Вартість та кількість визначається в рахунках фактурах та видаткових накладних. Тобто в Договорі немає чіткої кількості. Питання - як заповнити звіт про укладений договір в розрізі кількості товару, якщо вона невідома
Відповідь
06.09.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2871 / 2763
Чи може співвиконавцем Переможця бути недержавна (суспільна) організація (фонд), яка зареєстрована на території України?
Відповідь
06.09.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2429 / 2458
Просимо роз'яснити стосовно застосування норми Закону.. щодо дотендерної вартості закупілі послуг на виконання НДР в 200 тис.грн. для організаціїї-співвиконавця в рамках торгів, що вже відбулися. Чи потрібно переможцю тендерної закупівлі оголошувати тендер на закупівлю послуг на виконання НДР сторонньою організацією, якщо її вартість перевищує 200 тис.грн. Якими нормативними актами це обумовлено?
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2