UA | EN
Форум Тернопіль
Степан Кубів відкрив Міжнародний інвестиційний форум на Тернопільщині
23.05.2019 | 14:39 | Прес-служба Мінекономрозвитку

Сьогодні, 23 травня Перший віце-прем'єр міністр-міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів відкрив Міжнародний інвестиційний  форум “Тернопільщина Invest”.

Перший віце-прем'єр міністр зазначив, що Форум є ефективним майданчиком для діалогу влади, бізнесу та інвесторів задля розвитку міжнародного співробітництва та залучення інвестицій в Тернопільський регіон та Україну в цілому.

“Тернопільщина входить до ТОП-5 областей України, де бізнес відчуває себе  найбільш комфортно. Можливо тому впродовж 4 років саме у цей регіон залучено 23 млрд грн капітальних інвестицій, реалізовано 1 600 проектів регіонального розвитку на суму 3,5 мільярди гривень, а також 565 інфраструктурних проектів на 350 мільйонів гривень. Також в Тернопільській області працює понад 175 підприємств з прямими іноземними інвестиціями, що доводить ефективність проведених реформ та бажання іноземних партнерів працювати в України”, - зазначив Степан Кубів. Перший віце-прем'єр міністр України також наголосив на важливості продовження реформи децентралізації, яка розширює можливості місцевого самоврядування та повноваження громад.

“Переконаний, що успіх розвитку кожного регіону – це успіх всієї держави. Адже саме децентралізація дає можливість Україні бути успішною.  Розвиток транспортної та інтернет інфраструктури, модернізація системи безпеки та відеоспостереження, розвиток електронного урядування, а також сучасне управління комунальними послугами - все це необхідно для сучасного розвитку регіонів і громад. Нині таку можливість надає державно-приватне партнерство, об'єднуючи можливості приватних та державних ресурсів”, - зазначив Степан Кубів.

Перший віце-прем'єр-міністр окремо  наголосив, що впродовж 2018 року близько 10 проектів ДПП ініціював саме бізнес, що підкреслює  результативність та ефективність такої взаємодії.

Довідково.: Міжнародний інвестиційний форум “Тернопільщина Invest” - відкритий майданчик для діалогу влади, представників бізнесу та інвесторів для розвитку міжнародного співробітництва та залучення інвестицій.

Форум передбачає тематичні дискусії за напрямками: енергоефективність, агропромисловий комплекс, IT-технології, туризм та креативні індустрії.