Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Прес-центр » Анонси подій
Мінекономіки запрошує обласні державні адміністрації взяти участь у конкурсі «Регіональний експортний виклик»
01.10.2019 | 17:34 | Прес-служба Мінекономіки.

Мінекономіки та Офіс з просування експорту запрошують обласні державні адміністрації та регіональні торгово-промислові палати взяти участь у конкурсі «Регіональний експортний виклик». 

Для участі у конкурсі зацікавлені обласні адміністрації та/або регіональні торгово-промислові палати мають визначити одного Регіонального координатора від організації, який повинен надати належну інформаційну підтримку освітнім програмам на період проведення конкурсу та забезпечити необхідну кількість заяв-реєстрацій від представників бізнесу у регіоні.

За результатами конкурсу буде визначено три  українських міста (окрім м. Київ), які приєднаються до реалізації національних освітніх програм для підприємців та експортерів “Export Evolution Ukraine”, “Creative Export Ukraine” та “Train the Trainers”.

Для участі у конкурсі, потрібно до 11 жовтня 2019 року надіслати лист на електронну адресу education@epo.org.ua, у якому підтвердити свою готовність брати участь у конкурсі та надати контакти регіонального координатора.

Детальніше: https://bit.ly/2mlq4Ll

 
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2