Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

16
Липня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
2 3 4 5 6 7 8
30 31 1 2 3 4 5
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
“Поліграфічний комбінат “Україна” реінвестує у виробництво 68,5 млн грн до кінця 2017
09.08.2017 | 12:07 | Прес-служба Мінекономрозвитку

Сьогодні, 9 серпня, Кабінет Міністрів ухвалив рішення зменшити розмір відрахувань частини чистого прибутку ДП “Поліграфічний комбінат “Україна” до державного бюджету. Раніше частка відрахувань становила 75%, відтепер - 40%.

Як відомо, “Поліграфічний комбінат “Україна” виконує важливу державну соціальну функцію - виготовляє паспорти України для виїзду за кордон та ID-паспорти громадян України. Попит на них значно зріс після того, як почав діяти безвізовий режим з Європейським Союзом.

Досі “Поліграфкомбінат “Україна” не мав достатніх коштів, щоб  придбати нове обладнання і повністю задовольнити наявний попит на виготовлення документів, тому що 75% чистого прибутку мусить перераховувати до бюджету. Мінекономрозвитку запропонував Уряду дозволити комбінату перераховувати до бюджету лише 40% чистого прибутку. Різницю між цими коштами - 35% - ”Поліграфкомбінат “Україна” зобов’язаний буде вкладати у розвиток власних виробничих потужностей, включаючи придбання додаткового обладнання для друку паспортів та ID-карт.

“Попит на біометричні закордонні паспорти злетів, коли люди переконалися, що безвіз справді діє. Ми знаємо про проблему потужностей, яку зараз має Поліграфкомбінат. Згідно з фінпланом, на розвиток виробництва у 2017 році було закладено лише 43,4 млн гривень. Це  недостатньо, щоб вчасно модернізувати виробництво. Тому ми пропонуємо дозволити Поліграфкомбінату “Україна” здійснити додаткові інвестиції у свої потужності вже зараз. Це 68,5 млн грн до кінця цього року і близько 123 млн грн у 2018 році. Так, Поліграфкомбінат зможе пристосувати виробництво до попиту на власну продукцію і загалом має стимулювати розвиток підприємства”, - коментує рішення Уряду Перший віце-прем’єр міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів. 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json