Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

19
Листопада
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
4 5 6 7 8 9 10
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Оргкомітет ЕКСПО-2020 запрошує представників українських ЗМІ до попередньої акредитації
25.06.2019 | 14:44 | Прес-служба Мінекономрозвитку

Організаційний комітет ЕКСПО-2020 запрошує до попередньої акредитації усіх зацікавлених у висвітленні подій виставки представників українських засобів масової інформації. 

Пройти акредитацію у вас є можливість за посиланням - http://bit.ly/2ZN2vsN

Акредитація відкрита для всіх професійних медіа. Водночас, організатори ЕКСПО-2020 не запроваджують кількісні квоти для представників ЗМІ за країною походження.  

В процесі акредитації усі зацікавлені ЗМІ мають призначити відповідального за акредитацію співробітника зі свого штату (Accreditation Liaison Officer), що здійснюватиме безпосередню комунікацію із організаторами виставки у майбутньому щодо всіх можливих питань, пов’язаних із акредитацією.   

Для отримання акредитації ЗМІ мають надати основні дані про себе та свою контактну інформацію, а також кількість необхідних акредитацій для своїх співробітників.   

Кінцевий термін акредитації ЗМІ для вираження власного інтересу до участі в роботі ЕКСПО-2020 - 30 червня 2019 року.

Очікується, що акредитація ЗМІ до цього терміну забезпечить Організаційний комітет ЕКСПО-2020 необхідною інформацією щодо орієнтовної кількості ЗМІ, що планують брати участь у висвітлені подій виставки. Акредитація на цьому етапі є важливою частиною процесу медіапланування ЕКСПО-2020.  

Варто зауважити, що це не формальна акредитація. Безпосередня акредитація ЗМІ на ЕКСПО-2020 почнеться у грудні 2019 року.

У разі виникнення додаткових питань і запитів Ви також можете звернутись за електронною адресою media.services@expo2020.ae

 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json