Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

21
Січня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
фото
Інна Мєтєлєва зустрілась з Керівником офісу Міністра землеробства Латвійської Республіки
10.10.2019 | 17:10 | Прес-служба Мінекономіки

9 жовтня заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Інна Мєтєлєва провела зустріч з Керівником офісу Міністра землеробства Латвійської Республіки Янісом Еглітісом та представниками Державної служби захисту рослин Латвії та Держпродспоживслужби України.

У ході зустрічі Інна Мєтєлєва подякувала Янісу Еглітісу за допомогу надану в реалізації Проекту TWINNING “Наближення законодавства України до законодавства ЄС у сфері захисту рослин та здоров’я рослин і посилення відповідних інспекційних та лабораторних служб”.

“Цей важливий проект тривав два роки та був направлений на захист продовольчої безпеки України. Його пріоритетними завданнями було гармонізувати законодавство України до законодавства ЄС  у сфері засобів захисту рослин та здоров'я рослин, а також посилення відповідних інспекційних та лабораторних служб. Завдяки його реалізації ми ще більше наблизили та адаптували українське законодавство до європейських стандартів та допомогли розвинути потенціал і можливості працівників наших державних інспекційних органів і лабораторних мереж”, - зазначила заступниця Міністра.

Також, у ході розмови, учасники зустрічі зупинилися на питаннях розвитку двостороннього співробітництва між країнами в галузі агропромислового комплексу, зокрема в контексті розробки нової Програми двостороннього співробітництва Україна-Латвія в галузі АПК на 2020-2022 рр.

“Ми зацікавлені у продовжені двосторонньої співпраці між нашими країнами, насамперед в питанні запозичення Латвійського досвіду у галузі розвитку сільських територій, фермерства, а також цифровізації аграрного сектору. Ці питання є важливими й пріоритетними в роботі нашого Міністерства, тому ми зацікавлені в ефективній співпраці з іншими країнами для імплементації важливих реформ”, - підкреслила Інна Мєтєлєва.

Довідково

Проект ЄС TWINNING "Наближення законодавства України до законодавства ЄС у сфері захисту рослин та здоров’я рослин і посилення відповідних інспекційних та лабораторних служб" розпочав свою діяльність 13 березні 2017 року, його діяльність тривала до 12.10.2019 року.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json