Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

06
Грудня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
2 3 4 5 6 7 8
30 31 1 2 3 4 5
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
фото
Юрій Бровченко взяв участь у відкритті 14-ї виставки-конференції оборонної промисловості IDEX-2019
18.02.2019 | 14:21 | Прес-служба Мінекономрозвитку

17 лютого заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрій Бровченко у складі української делегації на чолі з першим заступником Секретаря РНБО України взяв участь у відкритті 14-ої виставки-конференції оборонної промисловості IDEX-2019 в Абу-Дабі, Об'єднаних Арабських Еміратів.

IDEX є єдиною міжнародною оборонною виставкою і конференцією в регіоні країн Близького Сходу та Північної Африки, яка демонструє новітні технології у сфері оборони на суші, воді та у повітряному просторі. Виставка триватиме до 21 лютого.

У рамках відкриття міжнародної виставки відбулися зустрічі з Прем'єр-міністром, віце-президентом ОАЕ шейхом Муххамедом бін Рашидом Аль Мактумом; заступником Верховного головнокомандувача Збройних сил ОАЕ, наслідним принцом Абу-Дабі шейхом Мухаммедом бін Заїдом Аль Нахайаном, а також начальником Генерального штабу Збройних сил ОАЕ генерал-лейтенантом Аль Румейсі.

Під час цих зустрічей українська делегація обговорила перспективи військово-технічного співробітництва України з країнами Близького Сходу, а саме з ОАЕ, як з надійним партнером у цьому регіоні. Делегація висловила готовність України до реалізації спільних двосторонніх проектів у авіаційній та бронетанковій галузях, створенні нових високоточних засобів ураження.

Також на виставці IDEX 16 підприємств Державного концерну “Укроборонпром” презентували свою продукцію. В цьому році вперше на IDEX демонструються моделі наземного протикорабельного ракетного комплексу "Нептун" та високоточної реактивної системи "Вільха", які були розроблені Державним київським конструкторським бюро "Луч".

Увагу відвідувачів привернули БТР-4МВ1 від ДП "Харківське конструкторське бюро машинобудування ім. Морозова", високоточні протитанкові ракетні комплекси "Корсар" та "Стугна", комплекс активного захисту бронетехніки "Заслін" та інші нові розробки оборонно-промислового комплексу України.

Водночас, під час роботи виставки українська делегація планує провести низку переговорів з офіційними делегаціями країн-учасниць IDEX з метою налагодження подальшого військово-технічного співробітництва.

 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json