Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

18
Вересня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
2 3 4 5 6 7 8
30 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
У 2016-2017 роках ухвалено 14 міжнародних стандартів в сфері туризму та курортів
27.11.2018 | 11:58 | Прес-служба Мінекономрозвитку

Директор департаменту туризму та курортів Оксана Сердюк взяла участь в ініційованому Мінекономрозвитку семінарі в рамках інформаційної кампанії щодо застосування ухвалених в останні роки національних стандартів у сфері туризму та курортів.

У своєму слові вона наголосила на необхідності невідкладної адаптації та впровадження європейських і міжнародних стандартів, як запоруки високої якості туристичних послуг та належних умов розвитку інфраструктури туризму.

«Ми маємо перейти від кількісних показників затвердження стандартів до їх ефективного застосування на практиці та підвищення якості послуг, що надаються споживачеві», - зазначила Оксана Сердюк. «Тільки за останні роки (2016-2017) за ініціативи Мінекономрозвитку ухвалено 14 стандартів, гармонізованих з міжнародними та європейськими нормативними документами, методом підтвердження, що визначають вимоги до різних аспектів туристичної діяльності: гідів, туристично-інформаційних центрів, пригодницького й екологічного туризму та велнес і спа».

 
Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json