Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

20
Лютого
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Україна-Португалія
Потік туристів із Португалії до України у 2018 році зріс майже на 11%
12.03.2019 | 16:56 | Прес-служба Мінекономрозвитку

12 березня 2019 року у Лісабоні делегація Мінекономрозвитку взяла участь у “Форумі розвитку туризму Україна-Португалія”. Захід організований Посольством України в Португальській Республіці, Торгово-промисловою палатою України та Торговою палатою “Португалія-Україна”.

У відкритті Форуму взяли участь директор департаменту туризму та курортів Мінекономрозвитку Оксана Сердюк, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Португальській Республіці Інна Огнівець, голова Інституту туризму Португалії Луіш Араужу, голова Торгової палати «Португалія-Україна» Жорже Кошта Олівейра, депутат Асамблеї Португальської Республіки Рікарду Бешіга.

Оксана Сердюк у своєму виступі відзначила якісні зрушення в структурі в’їзного туристичного потоку до України. Так, зокрема, в 2018 році зафіксовано зростання обсягів туристичних потоків з неприкордонних країн: Ізраїлю - 317,8 тис осіб (+21,7%), Німеччини - 237,9 тис осіб (+13,3%), Великобританії - 116 тис осіб (+47,3%).

За словами Оксани Сердюк, у 2018 році 21,7 тис громадян Португалії відвідали Україну. Це на 10,7% більше ніж за рік до того. Зростання ж в’їзду громадян України до Португалії у 9,4 рази до 8,6 тис осіб досягнуто завдяки запуску прямого авіарейсу між країнами двічі на тиждень.

“Зміни в структурі туристичного потоку в цілому стали результатом активізації просування України на міжнародному туристичному ринку, двостороннього співробітництва між Україною та іншими країнами, а також збільшення обсягів пропозиції прямого та бюджетного авіасполучення”, - додала директор департаменту туризму і курортів Мінекономрозвитку.

У Форумі також взяли участь представники українського та португальського туристичного бізнесу, готелів, транспортних та логістичних компаній, регіональних торгово-промислових палат обох країн та Міністерства економіки Португалії.

Учасники Форуму відзначили важливість поглиблення діалогу та продовження співпраці між двома країнами в туристичній сфері. В рамках заходу також відбулось обговорення можливих шляхів інтенсифікації співпраці та створення нових туристичних продуктів за участі українських туроператорів та представників місцевих органів влади Португалії.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json