Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

20
Липня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
29 30 31 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Михайло Тітарчук: Розпочалась підготовка до передачі в концесію стивідорної компанії “Ольвія” та Херсонського морського торговельного порту
14.09.2018 | 13:03 | Прес-служба Мінекономрозвитку

14 вересня заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук відкрив Міжнародну конференцію щодо розвитку державно-приватного партнерства (ДПП).

У своєму виступі Михайло Тітарчук, розповів про успішний досвід країн-сусідів, зокрема в ЄС, де протягом 2017 року було укладено 40 угод державно-приватного партнерства на суму близько 14 млрд євро.

“Реалізація проектів ДПП в Україні також стане дієвим механізмом залучення інвестицій економіку”, - висловив впевненість заступник Міністра.

“Державно-приватне партнерство слід розглядати як інструмент залучення додаткових інвестицій. Як приклад, на сьогодні Україна потребує близько $25 млрд інвестицій для модернізації власної комунальної інфраструктури. Необхідно визнати, що без залучення коштів із приватного сектору віднайти такі фінансові наразі буде вкрай важко”, - підкреслив заступник Міністра. 

Основна увага Конференції була приділена наступним темам: розвиток портової інфраструктури за допомогою механізму ДПП, ДПП в авіаційній галузі, управління об'єктами та ДПП у секторі охорони здоров'я, комунальні проекти ДПП, механізм ДПП у секторі автомобільних доріг та дорожніх зборів.

Михайло Тітарчук також нагадав усім учасникам Конференції про ініційовані Мінекономрозвитку зміни в концесійному законодавстві: “Парламент в першому читанні ухвалив законопроект “Про концесії”, який створить єдину процедуру ведення всіх форм ДПП, прозору систему визначення концесіонера, а також додаткові гарантії для концесіонерів та кредиторів”.

“Більше того, сьогодні вже відбувається підготовка до реалізації перших трьох проектів державно-приватного партнерства за новим законодавством, а саме створення системи відеозйомки порушень правил дорожнього руху в Києві та концесія двох об’єктів: Стивідорної компанії “Ольвія” та Херсонського морського торговельного порту”, - відзначив у своєму слові заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України.

Конференція «Інфраструктурні проекти ДПП у Східній Європі, на Кавказі та у Центральній Азії: галузевий фокус» організована проектним офісом підтримки державно-приватного партнерства (ДПП) при Мінінфраструктури Spilno та представництвом Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) в Україні.

У заході взяли участь представники бізнесу та державного сектору з різних країн. В рамках заходу відбулось обговорення найновіших розробок у галузі державно-приватного партнерства, а також нових можливостей для України у сфері державно-приватного партнерства.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json