Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

25
Травня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Рада з просування експорту в Одесі: нові можливості на ринку ЄС
17.07.2017 | 12:51 | Прес-служба Мінекономрозвитку

14 липня 2017 року під головуванням заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України  – Торгового представника України Наталії Микольської відбулось засідання Ради з просування експорту в Одесі. У ньому взяли участь понад 90 підприємців регіону. На засіданні обговорювались питання створення системи підтримки експортерів, захисту внутрішнього ринку, перспективних секторів Одеської області для експорту товарів і послуг, а також участь одеських експортерів у навчальних семінарах, міжнародних виставках та ярмарках.

На Одещині Наталія Микольська також відвідала три підприємства - “Айсберг” Лтд., “Стальканат-Сілур” і “Allseeds Group”. Компанія “Айсберг” експортує 80% свого холодильного обладнання. Їх найекзотичнішим клієнтом є французький архіпелаг Нова Каледонія у Тихому океані. Завод "Стальканат" постачає 30% вироблених сталевих канатів та тросів до ЄС. У 2016 році  "Стальканат-Сілур" допоміг Міністерству домогтися скасування антидемпінгових заходів щодо імпорту до ЄС вказаної продукції. Ми вже маємо результат: за три місяці 2017 року експорт до ЄС склав 94 тонни - на 27 тонн більше, ніж за той самий період 2016 року. Третя компанія, яку відвідала Наталія Микольська, - “Allseeds Group”. Виробництво на її олійно-екстракційному заводі повністю автоматизоване - один оператор на зливі приймає 6 машин одночасно. Це один з найбільших виробників та експортерів рослинних олій та шротів в Україні.

“Важливим є те, що багато експортерів співпрацюють з Міністерством та Офісом з просування експорту, використовують механізми підтримки та розвитку експорту, зміцнюють свої позиції на існуючих та виходять на нові ринки. Ми спільно створюємо можливості для українського бізнесу на ринку ЄС”, - зазначила Наталія Микольська під час засідання.

Інфографіка «Показники зовнішньої торгівлі Одеської області»: http://bit.ly/2uptrTs.

 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json