Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

20
Червня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
photo
Робоча група з питань співробітництва України та ЄС в авіаційній індустрії розпочала свою роботу
28.12.2018 | 11:42 | Прес-служба Мінекономрозвитку

20 грудня 2018 року делегація України взяла участь у засіданні робочої групи з питань промислового співробітництва за напрямом авіаційної індустрії у рамках Діалогу високого рівня Україна-ЄС.

Під час заходу делегації обмінялися інформацією про основні досягнення та розробки у сфері авіаційної промисловості України та ЄС, окреслили перспективні напрямки розвитку зазначеної галузі промисловості сторін.

Очікуваними напрацюваннями робочої групи є створення умов щодо:

  1. активізації взаємодії українських авіабудівників з виробниками ЄС у напряму заміни авіа-компонентів, що традиційно постачались з країни-агресора;
  2. сертифікації української техніки та компонентів, українських розробників, виробників та технічних обслуговувачів авіаційної техніки відповідно до вимог EASA,  що дасть можливість українським підприємствам інтегруватись до світових ринків;
  3. залучення України до програм науково-дослідного співробітництва з ЄС у сфері авіації (Horizon 2020, Clean Sky, FP9 тощо).

До роботи української делегації долучились представники авіаційної індустрії (АТ “МОТОР-СІЧ”, ДП “Антонов”, ДП “ІВЧЕНКО-ПРОГРЕС”) та фахівці Українського науково-дослідного інституту авіаційної технології. Делегація ЄС на засіданні була представлена генеральними директоратами Європейської Комісії – DG GROW, DG RTD, DG MOVE та DG NEAR, а також представниками Європейської агенції авіаційної безпеки та Асоціації авіаційної та оборонної промисловості Європи.

Довідково

Діалог високого рівня Україна-ЄС з горизонтальних питань та окремих секторів промисловості – це інструмент поглибленої взаємодії, який поряд з традиційними механізмами має потужну бізнес-складову. Робота Діалогу зосереджена на двох напрямах: горизонтальні питання (технічні бар’єри у торгівлі, публічні закупівлі, малий та середній бізнес) та промисловий кластер за галузевим принципом (автомобілебудування, легка промисловість, аерокосмічна галузь, добувна промисловість, енергетичне машинобудування, хімічна промисловість тощо).

Детальну та актуальну інформацію про діяльність Промдіалогу  можна переглянути за посиланням.

 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json