Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

26
Травня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Юрій Бровченко взяв участь у засіданні Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва
23.05.2018 | 17:29 | Прес-служба Мінекономрозвитку

23 травня в Одесі відбулось чергове засідання Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва – багатосторонньої зустрічі, що проходить за підтримки Місії України при НАТО.

Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Голова Міжвідомчої комісії з питань оборонно-промислового комплексу Юрій Бровченко у своєму виступі зосередив увагу на здобутках реформи оборонно-промислового комплексу України, а також окреслив плани щодо її подальшої імплементації на середньострокову перспективу.

Юрій Бровченко наголосив на важливості продовження поглибленої та системної роботи органів державної влади з українськими оборонними підприємствами. За його словами, реформування українського оборонно-промислового комплексу має й надалі здійснюватись у конструктивному діалозі з Північноатлантичним альянсом.

Заступник Міністра підкреслив особливе значення сприятливих законодавчих умов розвитку оборонного сектору промисловості: від лібералізації експортно-імпортних процедур до зняття чинних заборон на створення спільних підприємств в цій сфері. Він також відзначив, що ефективне та прозоре використання оборонного бюджету має стати важливим індикатором для суспільства та міжнародних партнерів в оцінці проведення Україною реформ.

«Проведена нами робота сьогодні дає всі підстави зосередитись на стратегічних пріоритетах розвитку українського ОПК, передбачених до 2022 року і на тому, яким ми його бачимо після реалізації окреслених реформ у найближчі десять років. Перед нами стоїть завдання щодо продовження системної реформи, яка знайде підтримку у наших міжнародних партнерів та посилить довіру до України як до надійного партнера» - наголосив Юрій Бровченко.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json