Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

21
Січня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Юрій Бровченко очолив українську делегацію на засіданні Спільної робочої групи Україна-НАТО
07.03.2018 | 11:42 | Прес-служба Мінекономрозвитку

5-6 березня у Брюсселі відбулось засідання Спільної робочої групи України-НАТО з питань воєнної реформи. Під час засідання обговорювались питання розвитку гендерної політики у структурах сектору безпеки і реформування оборонно-промислового комплексу України.

Голова української делегації, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрій Бровченко окреслив основні досягнення першого етапу реформування оборонно-промислового комплексу України та представив покроковий план дій з реалізації другого етапу. В основі цього плану лежать проведення прозорої корпоратизації, спрощення виробничої та управлінської діяльності підприємств оборонної промисловості та реформа системи державного експортного контролю.

 «Трансформація ОПК продиктована тим, що ми розглядаємо оборонний комплекс як один з основних чинників забезпечення економічного зростання та базис для побудови системи національної безпеки України. Саме національна безпека є форпостом системи колективної безпеки в регіоні, тому ми усвідомлюємо важливість здійснюваних перетворень для збереження миру у Східній Європі», - наголосив Юрій Бровченко під час засідання робочої групи.

Успіхи України у проведенні системних перетворень були високо оцінені американським Урядом, про що під час заходу наголосив представник США.

Участь у заході також взяли Спеціальний представник Генерального секретаря НАТО у справах жінок, миру і безпеки Кей Бейлі Гатчінсон і заступник помічника Генерального секретаря НАТО з оборонних інвестицій Ернест Герольд.

З баченням реформи ОПК можна ознайомитись у презентації Юрія Бровченка: http://bit.ly/2D6andk

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json