Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

13
Грудня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Перевезенцев
Делегація Уряду України на чолі з Олексієм Перевезенцевим провела переговори з делегацією Уряду Турецької Республіки
10.11.2017 | 12:52 | Прес-служба Мінекономрозвитку

8-9 листопада під головуванням державного секретаря  Мінекономрозвитку Олексія Перевезенцева відбулись переговори щодо укладення Угоди про співробітництво у сфері розвитку між Урядом України та Урядом Турецької Республіки. Делегацію Уряду Турецької Республіки очолив Мехмет Парлак, голова юридичного департаменту Турецького агентства співробітництва та розвитку (ТІКА).

Під час переговорів було зазначено, що підписання цієї Угоди створить правові основи для заснування Офісу координації програм в Україні з метою розвитку плідної співпраці в економічних та соціальних сферах між Урядами країн.

За результатами переговорів сторонами було узгоджено текст проекту зазначеної Угоди.

«Ми погодили з представниками Турецької Сторони основні положення проекту Угоди. Робота Офісу координації програм ТІКА в Україні значною мірою сприятиме залученню нових проектів технічного та фінансового співробітництва, а також реалізації вже започаткованих Офісом проектів в Україні», - зазначив Олексій Перевезенцев.

Укладання Угоди про співробітництво у сфері розвитку між Урядом України та Урядом Турецької Республіки значною мірою сприятиме посиленню двосторонніх відносин, розвитку перспективних напрямів двостороннього співробітництва у соціальній та економічній сферах. 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json