Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

22
Травня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
“Бізнес-день” у Танзанії: Офіс з просування експорту чекає на пропозиції від українських підприємців
“Бізнес-день” у Танзанії: Офіс з просування експорту чекає на пропозиції від українських підприємців
09.12.2016 | 18:05 | Прес-служба Мінекономрозвитку

Сьогодні, 9 грудня,  у Дар-ес-Саламі  пройшов українсько-танзанійський ”Бізнес-день”, який відвідали більше ніж 20 компаній та асоціацій Танзанії. На відкритті заходу із вітальним словом виступив Надзвичайний та Повноважний посол України Євген Цимбалюк і Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торговий представник України Наталія Микольська. Вони привітали присутніх з Днем свободи та незалежності Танзанії і заявили, що цей захід є новою сторінкою у торгових відносинах між нашими країнами.

Представники Танзанійської палати торгівлі, промисловості та агросфери сказали, що вони дуже добре знають можливості України і готові співпрацювати, адже Танзанія стратегічно вигідно розташована для започаткування бізнесу по всій Африці. Після офіційного відкриття розпочалися зустрічі у форматі В2В.

Українська делегація також зустрілася з Міністром промисловості, торгівлі та інвестицій Об’єднаної Республіки Танзанія Шарлем Мвіджаге. Він розповів, що в країні реалізується комплексна національна програма індустріалізації. Саме тому Танзанія потребує продукцію машинобудування, зокрема малу та середню сільськогосподарську техніку, енергетичне обладнання, системи переробки та виготовлення харчових продуктів, устаткування для деревообробки, побутову техніку.

Шарлем Мвіджаге наголосив, що дуже перспективним є розвиток танзанійської газо- та нафтовидобувної галузей, фармацевтичної інфраструктури, котонового виробництва. Пан Міністр запросив українську делегацію відвідати Національну виставку продукції, яка проходитиме у Дар-ес-Салаам у 2017.

Наталія Микольська запросила танзанійських колег та представників бізнесу відвідати Київ навесні 2017 року з метою зміцнення прямих ділових контактів з українськими виробниками. Делегації домовились про те, що українська сторона проаналізує потреби Танзанії та підготовить комплексну товарну пропозицію для старту нових торгових проектів.Після переговорів Міністр особисто провів делегацію по Виставці здобутків промисловості Танзанії.

Для участі у формуванні комплексної товарної пропозиції для ринків Танзанії, просимо звертатись до Офісу з просування експорту: trademissions@me.gov.ua, тел. 044-253-61-31. Ми вже чекаємо на ваші пропозиції!

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json