Міністерство економіки України

За 25 років українсько-японських відносин саме зараз інвестиції в Україну дадуть інвестору найбільше зростання прибутку, - Степан Кубів

Японія

Перший віце-прем’єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів та заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України - Торговий представник Наталія Микольська взяли участь у Шостому засіданні Координаційної ради з економічного співробітництва з Японією та Комітету ділового співробітництва з Україною Японської федерації бізнесу «Кейданрен», яке відбулося 22 листопада у Токіо.

Презентуючи ключові реформи в Україні, Степан Кубів наголосив, що ці зміни покликані, передусім, покращити бізнес-клімат в Україні та створити комфортні умови для роботи підприємців.

“Прогнозоване відновлення економічного зростання на початку 2016 року є наслідком реалізації політики Уряду України щодо дерегуляції підприємницької діяльності, поліпшення бізнес-клімату, підвищення ефективності управління державним сектором економіки та його оптимізація, забезпечення адаптації національного законодавства до законодавства ЄС та інших важливих реформ”, - зазначив Степан Кубів.

Він додав, що економіка адаптується до нових умов функціонування, інвестиційна активність та зростання споживчого попиту поступово пожвавлюються .

“Зростає довіра інвесторів до України: у січні–вересні 2016 року чистий приріст прямих іноземних інвестицій становив 3 млрд. дол. США у порівнянні з 2,2 млрд. дол. США за січень–вересень 2015 року. Про це свідчить і підтримка від міжнародних партнерів, зокрема МВФ та ЄБРР”, - зауважив Степан Кубів.

За його словами підписання Угоди про асоціацію з ЄС і приєднання України до спільного європейського ринку стало поворотним моментом в реалізації економічних реформ, дало українській економіці значні переваги і відкрило широкі перспективи для бізнесу в Україні, якими сьогодні користуються і іноземні інвестори, в т.ч. з Японії.

Степан Кубів додав, що перспективними напрямами для японських інвестицій є енергоефективні проекти, використання відновлюваних джерел енергії, транспортна інфраструктура, переробка сміття, водоочищення і забезпечення якісною питною водою, розвиток медичної сфери і забезпечення якісних медичних послуг.

У свою чергу Наталія Микольська розповіла про вигідне розташування України, близько до ключових транспортних хабів Європи та світу, - це дає інвесторам унікальні можливості для торгівлі.

“Якщо задіяти надзвичайний людський потенціал та продуману логістику, то отримаєте зростання прибутку від інвестицій”, - наголосила Наталія Микольська

Вона також додала, що згідно із підписаними Україною угодами про вільну торгівлю, вироблена в Україні продукція та послуги отримують надзвичайно вигідні можливості для експорту у країни Європи, Північної Америки та інші.

Довідково:

«КЕЙДАНРЕН» - це впливова японська федерація бізнесу, яка об'єднує найбільші компанії країни, великі галузеві асоціації, економічні групи. «Кейданрен» вважається підприємницьким лобі Японії та аналітичним центром японського підприємництва. «Кейданрен» вивчає широкий спектр внутрішніх і зовнішньоекономічних проблем, готує відповідні рекомендації для уряду, здійснює дослідження ринків, підтримує контакти з організаціями приватних підприємців інших країн.

Членами «Кейданрен» є близько 80 провідних представників фінансово-промислових кіл, 1609 організацій, серед яких 1295 компаній, 129 промислових асоціацій та 47 регіональних економічних організацій.

 

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json