Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

08
Грудня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
2 3 4 5 6 7 8
30 31 1 2 3 4 5
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
У Вашингтоні завершилося Восьме засідання Українсько-американської ради з торгівлі та інвестицій
24.10.2018 | 15:41 | Прес-служба Мінекономрозвитку

23 жовтня 2018 року у Вашингтоні відбулося Восьме засідання Українсько-американської ради з торгівлі та інвестицій за участі Першого віце-прем'єр-міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва, заступника Торгового представника США Джеффрі Джерріша, представників профільних міністерств та відомств США, Державного департаменту США, а також американсько-українського бізнесу та галузевих бізнес-асоціацій.

Учасники присвятили Восьме засідання Ради питанням взаємної торгівлі та інвестиційного співробітництва між Україною та США. 

«Ми з позитивом відзначаємо динамічний розвиток торговельно-економічної співпраці між Україною та США. Торік наш товарообіг зріс в понад півтора раза та перевищив 3,3 млрд доларів. Зростання триває й у 2018 році. За 8 місяців бачимо збільшення експорту української продукції на американський ринок на 31,6% до 726,7 млн доларів», - відзначив Степан Кубів, відкриваючи засідання Ради.

Перший віце-прем’єр-міністр також наголосив на важливості активної інвестиційної співпраці України та США.

«Сьогодні американські інвестиції в економіку України складають майже 554,5 млн доларів і ми бачимо подальшу зацікавленість американського бізнесу саме в інвестиційній складовій нашого партнерства. Тож закликаємо [американських інвесторів] брати активну участь у приватизації [державних підприємств] в Україні», - зауважив Степан Кубів.

Учасники засідання обговорили ключові спільні зусилля щодо формування сприятливого бізнес-клімату в Україні, збільшення притоку інвестицій, розширення можливостей двосторонньої торгівлі та доступу до ринків на взаємовигідних умовах, зокрема щодо сільськогосподарської продукції, включаючи питання безпечності харчових продуктів. Крім того, значну увагу було приділено питанням поліпшення технічного регулювання, сертифікації промислової продукції, тарифного регулювання, зняття технічних бар’єрів у торгівлі, а також вдосконаленні захисту прав інтелектуальної власності в Україні.

Інфографіка про торгівлю між Україною та США http://bit.ly/2PgYmLX

Після Восьмого засідання Українсько-американської ради з торгівлі та інвестицій у Вашингтоні заступник Торгового представника США Джеффрі Джерріш та Перший віце-прем’єр міністр України Степан Кубів ухвалили Спільну заяву: http://bit.ly/2q8f0PK

Довідково
Українсько-американська рада з торгівлі та інвестицій є основним механізмом співпраці України та США для підсилення та розширення торговельних та економічних взаємин. Рада створена на виконання Угоди про співпрацю у сфері торгівлі та інвестицій (ТІСА) у 2008 році.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json