Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

15
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Україна наполягає на неприпустимості включення території АР Крим та м. Севастополь до пропозиції доступу до ринку Російської Федерації в рамках Угоди СОТ про державні закупівлі
14.03.2018 | 18:04 | Прес-служба Мінекономрозвитку

Сьогодні, 14 березня, під час засідання Комітету СОТ із державних закупівель делегація Мінекономрозвитку представила офіційну позицію України щодо неприпустимості розповсюдження норм федерального законодавства Російської Федерації про закупівлі на території АР Крим та м. Севастополь в рамках її приєднання до Угоди СОТ про державні закупівлі (WTO GPA).

Українська делегація акцентувала увагу на тому, що згідно з Додатком A Рішення Комітету від 11 листопада 2015 року GPA/133 від 16 листопада 2015 року порядок доступу до ринку публічних закупівель України в межах Угоди включає територію АР Крим та м. Севастополь.

Відповідно до цього, Україна звертає увагу на неприпустимість включення АР Крим і м. Севастополь із підприємствами або організаціями, розташованими на їх території до переліку суб'єктів доступу до ринку федеральних закупівель РФ або будь-яких інших країн в процесі їх вступу до Угоди. Україна наполягає на тому, що це є прямим порушенням норм міжнародного права.

Представники України нагадали, що підтримка незалежності, суверенітету і територіальної цілісності країни закріплена резолюціями Генеральної Асамблеї ООН "Про територіальну цілісність України" та "Положенням про права людини в Автономній Республіці Крим та м. Севастополь (Україна)", а також низкою інших важливих міжнародних документів.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json