Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Україна бере участь в одній із найбільших туристичних виставок Європи - World Travel Market
05.11.2018 | 15:40 | Прес-служба Мінекономрозвитку.

З 5 по 7 листопада українська делегація бере участь в одній із наймасштабніших туристичних виставок Європи та світу – World Travel Market (WTM) 2018 в Лондоні.

Цей щорічний захід є провідною світовою подією туристичної індустрії, яка об’єднує близько 5000 учасників, що представляють свої туристичні дестинації (географічні території, які є привабливими для туристів завдяки наявності унікальних або специфічних туристсько-рекреаційних ресурсів та відповідної інфраструктури), продукти і послуги. Очікується, що у заході візьмуть участь більше 51 тис відвідувачів з усього світу.

Національний стенд “UKRAINE”, забудований на замовлення Мінекономрозвитку, презентує туристичний потенціал України та об’єднує різні регіони країни, що запрошені представити свої дестинації на безоплатній основі. Крім того, у виставці передбачена участь представників туристичного бізнесу, що має забезпечити комплексне просування на світовому туристичному ринку українського туристичного продукту.

Національний об’єднаний стенд та представлена промоційна продукція брендовані новим офіційним логотипом України - «UKRAINE NOW UA».

Директор департаменту туризму та курортів Мінекономрозвитку Оксана Сердюк візьме участь у Міністерському саміті під егідою Всесвітньої туристичної організації (UNWTO), який цього року присвячений темі “Інвестування в майбутнє туризму”.

Цьогоріч Україна також планує взяти участь у двох провідних міжнародних туристичних виставках – International Travel Show TT Warsaw (22-24 листопада) у Варшаві (Польща) та IBTM (27-29 листопада) у Барселоні (Іспанія).        

Міністерство економічного
розвитку і торгівлі України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2