Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

23
Травня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Мінекономрозвитку створює наглядову раду УААСП
14.07.2017 | 17:19 | Прес-служба Мінекономрозвитку

Сьогодні, 14 липня,  Міністерство економічного розвитку і торгівлі України затвердило зміни до Статуту державної організації “Українське агентство з авторських та суміжних прав” (УААСП).

У рамках реформування державної системи правової охорони інтелектуальної власності та реформи корпоративного управління, новий Статут організації передбачає створення наглядової ради УААСП.

Завдання наглядової ради - контроль за ефективним менеджментом організації та, зокрема, належним виконанням своїх функцій генеральним директором УААСП. Наглядова рада зможе подавати Мінекономрозвитку пропозиції  щодо усунення з посади генерального директора в разі, коли за підсумками звітного періоду погіршився фінансово-економічний стан організації, а також виявлено порушення та зловживання з боку посадових осіб та в інших випадках, визначених законодавством. Для подання такої пропозиції потрібно три четвертих голосів членів наглядової ради.

Наглядова рада буде сформована з семи членів. До неї  входитимуть по два представники від Мінекономрозвитку, Верховної Ради України, спільноти визнаних авторів та виконавців, а також один представник Міжнародної конфедерації авторських та композиторських товариств (СІЗАК).

«Я думаю, що правильно залучити наглядову раду до контролю за менеджментом найбільшої в Україні організації колективного управління.    Громадськість, виконавці та міжнародні партнери отримають   дієвий інструмент впливу на ефективність управління своїми правами авторів та виконавців через УААСП», - коментує рішення Степан Кубів.

Водночас, оскільки УААСП є державною неприбутковою, некомерційною організацією, члени наглядової ради будуть задіяні на громадських засадах.

 

Довідково

“Українське агентство з авторських та суміжних прав” - це українська державна організація колективного управління, що спеціалізується на зборі і виплаті авторської винагороди (роялті). Основним завданням організації є управління на колективній основі і захист майнових авторських прав українських і зарубіжних авторів на території України.

 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json