Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

24
Лютого
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
26 27 28 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Наталія Микольська: Для нас важливий діалог з регіональним бізнесом, адже експорт створюється в регіонах
22.09.2017 | 15:21 | Прес-служба Мінекономрозвитку

Міністерство економічного розвитку та торгівлі України буде розвивати співпрацю з регіональним бізнесом для більшого використання його експортних можливостей, заявила заступник Міністра економічного розвитку та торгівлі – Торговий представник України Наталія Микольська під час ІХ Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи» у Харкові.

«Чому для Міністерства економічного розвитку і торгівлі України важлива співпраця з регіонами, важливий діалог з регіональним бізнесом? Тому що експорт робиться не в Києві, експорт робиться в регіонах. Продукція і послуги виробляються в регіоні, основні виробництва розташовані саме тут», - підкреслила Наталія Микольська.

За її словами,  Харківщина має розвинене машинобудування,  а також перспективний ІТ-кластер, з представниками якого вже вдалось поспілкуватися напередодні та домовитись про співпрацю.

За підсумками 7 місяців 2017 року підприємства Харківської області експортували товарів на 671 млн доларів, що на 18,3% більше в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року.

«Я як Торговий представник України хочу підкреслити, що сьогодні в основному в Україну залучаються інвестиції в експортно-орієнтовані галузі нашого виробництва. І ми плануємо обговорити експортні можливості для бізнесу Харківщини щодо їхнього виходу на зовнішні ринки, а також перспективи залучення інвестицій, в тому числі для виробництва на території України  з метою експорту за кордон», - сказала Наталія Микольська.

Вона додала, що Харківська область зіштовхнулась з величезними проблемами після торговельної агресії РФ, коли було штучно зруйновано ланцюжки доданої вартості, сформовані десятиліттями. Але поряд з цим дуже важливим є те, що бізнес переорієнтовується, а експорт до ЄС, в країни Азійського регіону, до Канади та США поступово зростає.

Так, за підсумками 7 місяців 2017 року експорт товарів до ЄС склав 9,5 млрд доларів, що на 25,9% більше за аналогічний період 2016 року. 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json