Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

19
Листопада
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
4 5 6 7 8 9 10
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Держсекретар Мінекономрозвитку Олексій Перевезенцев у Швейцарії обговорив відносини України з Європейською асоціацією вільної торгівлі
21.06.2019 | 14:10 | Прес-служба Мінекономрозвитку

20 червня у Берні відбулось ХІІ засідання Українсько-швейцарського спільного комітету під головуванням Державного секретаря Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Олексія Перевезенцева з української сторони та Делегату Федеральної Ради з питань укладання торговельних угод, Керівника підрозділу двосторонніх економічних відносин Державного секретаріату економіки Швейцарії Ервіна Боллінгера зі швейцарської.

Під час засідання сторони обговорили стан та перспективи розвитку двостороннього економічного співробітництва між Україною та Швейцарією, подальшу активізацію відносин в сфері енергоефективності, інфраструктури та відносини у форматі Україна-Європейська асоціація вільної торгівлі (ЄАВТ).

Поряд з цим в рамках комітету відбулась низка двосторонніх зустрічей, зокрема з Державним секретарем Державного секретаріату економіки Швейцарії Марі-Габріель Інайхен-Фляйш, представниками Федерального департаменту закордонних справ (ФДЗС) Швейцарії та іншими першими особами країни.

Довідково.

Європейська асоціація вільної торгівлі - зона вільної торгівлі, яка об'єднує митні території чотирьох європейських країн, які не вступили до ЄС, зокрема, Республіки Ісландія, Князівства Ліхтенштейн, Королівства Норвегії та Швейцарської Конфедерації. Зона вільної торгівлі забезпечує країнам-членам режим вільної торгівлі товарами та послугами, а також гарантує вільний рух капіталів та фізичних осіб.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json