Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

26
Травня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Степан Кубів: Зростання ВВП України за підсумками 2018 року перевищить 3%
05.10.2018 | 12:00 | Прес-служба Мінекономрозвитку

Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів під час години запитань до Уряду у Верховній Раді прозвітував про стан економіки та результати економічних реформ.

За словами Першого віце-прем'єр-міністра України економіка України подолала кризу, яка через агресію Росії та анексію Криму у 2014 році зазнала падіння.

"ВВП України зростає вже 10 кварталів поспіль. Це вже не результат низької порівняльної бази, а наслідок зважених, скоординованих дій Уряду, Президента, Парламенту і Нацбанку. Прогноз залишається позитивним – за підсумками року ріст ВВП складе понад 3%. І що найважливіше, це не спекулятивний розігрів економіки - це реальне економічне зростання", - сказав Перший віце-прем'єр-міністр України.

Степан Кубів підкреслив, що зростає українська промисловість, зокрема автомобілебудування, хімічна промисловість, а також український експорт.

"За 8 місяців 2018 року українські промисловці виробили на 2,2% більше, ніж за 8 місяців 2017 року. Хімічне виробництво за цей період зросло на 29,9%, автомобілебудування – на 17,2%”,  - підкреслив Перший віце-прем’єр-міністр України.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json