Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

22
Травня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Уточнення інформації щодо статусу Саші Боровика
14.05.2015 | 17:39 | Прес-служба Мінекономрозвитку

20 лютого 2015 року Саша Боровик був представлений як кандидат на посаду Першого заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України. Тим не менш, пан Боровик не отримав остаточного призначення і, відповідно, ніколи не обіймав офіційної посади в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України.

Протягом майже трьох місяців Саша Боровик був радником, оскільки він мав досвід з певних питань, за які відповідає Міністерство.  Він брав участь у засіданнях і деяких напрямках діяльності Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, але лише у якості радника.  Таким чином, він не був остаточно призначений на посаду Першого заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України.

Пан Боровик повністю усвідомлював свій статус протягом усього періоду співпраці з Міністерством.  Саша Боровик не обіймає і ніколи не обіймав офіційної посади в Міністерстві.

Оскільки Міністерство продовжує дуже важливу роботу з впровадження, заохочення та контролю за реформами, важливо, щоб усі ті, хто працює і всі ті, хто консультує Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, були спроможні працювати разом у конструктивній манері.  Через це Міністерство вирішило розірвати всі зв'язки з паном Боровиком. 

Ми бажаємо йому успіху у всіх його майбутніх починаннях.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json