Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

20
Липня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
29 30 31 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
фото
Степан Кубів зустрівся з Міністром економіки Португалії Мануелем Кабралом
14.09.2018 | 11:45 | Прес-служба Мінекономрозвитку

13 вересня Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів зустрівся з Міністром економіки Португалії Мануелем Кабралом, де обговорив перспективні галузі, економічну співпрацю та напрями роботи спільної міжурядової комісії з економічного співробітництва.

“Торік у грудні ми підписали Угоду про економічне співробітництво Україна-Португалія, яку 6 вересня ратифікувала Верховна Рада України. Це стратегічний документ, який поглибить можливості для співпраці між нашими країнами в багатьох напрямках. Для цього ми також розробили План реалізації цієї угоди до 2020 року, щоб розпочати перші практичні кроки. Одним із пріоритетів співпраці ми бачимо сферу промисловості, особливо авіакосмічний напрямок, а також ІТ, туризм, “зелену” енергетику та інші”, - підкреслив Степан Кубів.

Степан Кубів відзначив очевидний взаємний інтерес українського та португальського бізнесу. Під час бізнес-форуму підприємці одразу обговорили можливість впровадження спільних проектів, зокрема у сфері аграрної та харчової промисловості, виноробства та виноградарства, інфраструктури, транспорту та будівництва, енергоефективності, туризмі, ІТ та інновацій, сфері охорони здоров’я.

Степан Кубів також підкреслив важливу роль української громади Португалії у посиленні двосторонніх зв’язків між країнами.

“Українці уже давно довели світові свою високу освіченість та працелюбність. Сьогодні українська громада Португалії є осередком міцного зв’язку з Україною, промотує та підтримує інтерес до неї та її привабливість для інвестицій та кооперації. Певен, що використовуючи цей потенціал ми зможемо якісно підвищити рівень співпраці між нашими країнами у багатьох напрямках”, - наголосив Перший віце-прем’єр-міністр.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json