Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

21
Березня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
4 5 6 7 8 9 10
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Бровченко
В Харкові розпочався Міжнародний форум з питань технічного регулювання
18.04.2018 | 13:39 | Прес-служба Мінекономрозвитку

18 квітня у Харкові розпочав роботу Міжнародний форум з питань технічного регулювання «Роль стандартів та технічних регламентів для забезпечення сталого розвитку економіки України в умовах глобалізації».

Перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів у своєму зверненні до учасників Форуму прокоментував важливість побудови сучасної системи технічного регулювання, стандартизації та метрології, що відкриє нові можливості для української економіки.

“Сучасні стандарти та технічні регламенти, на які спирається бізнес і суспільство, мають сприяти безпеці громадян і стимулювати розвиток сучасних технологій в економіці. Уряд та Міністерство досягли значних успіхів у цьому напрямку, важливим етапом чого стало ухвалення Стратегії розвитку системи технічного регулювання. Її реалізація забезпечить визнання української системи технічного регулювання на європейському та світовому рівні і стане міцним підґрунтям для сталого розвитку економіки України”, - відзначив у своєму зверненні Степан Кубів.

Під час урочистого відкриття заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрій Бровченко зосередив свою увагу на результатах роботи Уряду в сфері стандартизації, а також окреслив плани на найближчу перспективу.

«Розвинені країни світу сьогодні активно переживають четверту промислову революцію, будують цифрову економіку, запроваджують сучасні інноваційні технології, зокрема, біо-, нано- та енергозберігаючі, застосовують робототехніку та розвивають штучний інтелект. Україна в жодному разі не може дозволити собі стояти осторонь цих процесів. Ми маємо використовувати сучасні передові технології, розвитку яких сприятиме впровадження сучасних стандартів і технічних регламентів», - зазначив Юрій Бровченко.

В рамках заходу заплановане обговорення ролі стандартів та технічних регламентів в підвищенні конкурентоспроможності української економіки, безпеки життєдіяльності, захисту довкілля, енергоефективності та інформаційної безпеки.

Форум проходить за участі широкого кола експертів: керівників підприємств, представників органів державної влади, міжнародних фахівців з питань стандартизації та метрології.

 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json