Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

20
Липня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
29 30 31 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
фото
Степан Кубів підписав Меморандум про співробітництво з Національною академією державного управління при Президентові України
10.09.2018 | 14:35 | Прес-служба Мінекономрозвитку

Сьогодні, 10 вересня,  Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів підписав Меморандум про співпрацю з  Національною академією державного управління при Президентові України.

Метою підписання Меморандуму є об’єднання спільних зусиль Мінекономрозвитку та Академії у реалізації заходів, спрямованих на імплементацію державної політики економічного і соціального розвитку та науково-методичний супровід підвищення кваліфікації фахівців Мінекономрозвитку, відповідальних за формування та реалізацію державної економічної політики, проведення економічних реформ в Україні.

“Державну політику формують люди, які мають постійно підвищувати свою кваліфікацію, поліпшувати навички та професійні компетенції. Цей Меморандум про співробітництво з Академією[державного управління] дозволить зосередити спільні зусилля та підвищити фаховий рівень державних службовців Мінекономрозвитку, які безпосередньо залучені до роботи з формування та реалізації державної економічної політики”, - прокоментував документ Степан Кубів.

Довідково

НАДУ (Національна академія державного управління при Президентові України) -  державний вищий навчальний заклад України з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json