Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
Конкурсний відбір на керівників державних підприємств виходить на фінішну пряму
09.11.2016 | 15:30 | Прес-служба Мінекономрозвитку.

Конкурсна комісія при Комітеті з призначень керівників на особливо важливі для економіки України підприємства розглянула 93 пропозиції, наданих учасниками конкурсу.

Серед 93 осіб на посаду керівника ДП “Міжнародний  аеропорт “Бориспіль” претендувало 26 кандидатів, ДП “Укрхімтрансаміак” - 33 кандидати, ДП “Завод Електроважмаш” - 28 кандидатів, ДП “Маріупольский морський торговельний порт” - 6 кандидатів. Одного кандидата на посаду керівника ДП “Укрхімтрансаміак” не допустили до участі в конкурсі.

Конкурсні комісії при Комітеті з призначень складалися з представників Міністерства економічного розвитку і торгівлі, незалежного експертного середовища та представників профільних міністерств. Згідно з процедурою, вони провели інтерв’ю з кандидатами та визначили фіналістів конкурсу: по 5 фіналістів на вакансію керівника ДП “Міжнародний  аеропорт “Бориспіль”, ДП “Укрхімтрансаміак”,  ДП “Завод Електроважмаш” та 2 фіналісти на вакансію керівника ДП “Маріупольский морський торговельний порт”.   

До визначення переможців конкурсів перелік кандидатів може бути наданий лише за їхньою згодою.

Звертаємо увагу громадськості, що протягом наступних тижнів відбудеться голосування членів Комітету з призначень для обрання переможців, які будуть рекомендовані для призначення на керівні посади. Більше про Комітет з призначень можна дізнатись тут.

Конкурс на керівників аеропорту “Бориспіль”, Електроважмашу, Укрхімтрансаміаку та Маріупольського порту був оголошений 5 вересня 2016 року та проходив у два етапи, оскільки усі ці підприємства відносяться до особливо важливих для економіки України (постанова КМУ від 03.09.2008 № 777)

Мінекономрозвитку залучило відомі на ринку рекрутингові компанії до пошуку висококласних управлінців, які мають бездоганну репутацію та успішний досвід роботи у приватному секторі. Переможці конкурсу претендуватимуть на конкурентну заробітну плату на рівні компаній приватного сектору України.

Довідково

ДП “Маріупольский морський торгівельний порт” - створено з метою організації і здійснення перевалки вантажів з одного виду транспорту на інший, обслуговування суден, пасажирів і вантажів, перевезення вантажів і пасажирів на суднах, що належать підприємству, а також для отримання прибутку. Наразі Маріупольский порт - найбільший за вантажообігом порт в районі Азовського моря.  Має 18 причалів та портову зону у 77,7 га. Основні види вантажу - чорні метали, вугілля, руда, будівельні матеріали, зерно.  Площа складських майданчиків - 240 900 м.кв; площа критих складів 11 800 кв. м.

ДП “Завод Електроважмаш” - виготовляє транспортне обладнання для шахт та залізниць (близько 60-70% доходів), а також турбо-, гідрогенератори (хоча існують обмеження на виробництво генераторів великої потужності) та електрообладнання постійного струму (до 30%). Обладнання виробництва підприємства використовується більш ніж у 40 країнах у всьому світі, зокрема на долю гідрогенераторів, вироблених підприємством, припадає 78% встановленої потужності ГЕС України. Також підприємство здійснює сервісне обслуговування та модернізацію.

ДП “Міжнародний аеропорт “Бориспіль” -  «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» є державним комерційним підприємством цивільної авіації. Забезпечує наземне технічне обслуговування повітряних суден на внутрішніх, міждержавних і міжнародних повітряних лініях, а також авіаційну безпеку та безпеку польотів. Аеропорт обслуговує більш ніж 50 внутрішніх та міжнародних авіакомпаній, які здійснюють рейси більш ніж по 100 напрямкам. Це єдиний аеропорт України, здатний обслуговувати трансконтинентальні рейси. Забезпечує майже 80% всіх вантажних та поштових перевезень в Україні.

ДП “Укрхімтрансаміак” - транспортує хімічну речовину – рідкий аміак на експорт до країн Європи, Азії та далекого американського континенту. Рідкий аміак застосовують у виробництві мінеральних добрив – селітри та карбаміду, у фармакології, а також ним заправляють величезні холодильні установки в усіх галузях промисловості.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2