Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
У Києві відбувся міжнародний Форум з технічного регулювання
05.12.2017 | 17:45 | Прес-служба Мінекономрозвитку.

5 грудня у Києві відбувся міжнародний Форум з технічного регулювання під головуванням заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрія Бровченка. Участь у форумі також взяли представники Національної ради торгівлі Швеції, Програми розвитку комерційного права США, Німецького товариства міжнародного співробітництва, Європейської Бізнес Асоціації та різних державних органів.

Юрій Бровченко подякував Швеції за співпрацю в рамках проекту технічної допомоги “Інституційне співробітництво між Національною радою з торгівлі Швеції та Міністерством економічного розвитку і торгівлі України”.  Він зазначив: «Проект спрямований на посилення спроможності України під час підготовки торговельних запитів для участі у засіданнях Комітету з питань технічних бар’єрів в торгівлі СОТ. Він допоможе подолати технічні бар’єри в міжнародній торгівлі і водночас інструментом захисту інтересів українських виробників. Я впевнений, що надалі ми будемо працювати ще продуктивніше».

Фахівці Мінекономрозвитку також представили на форумі Методичні рекомендації щодо залучення належної регуляторної практики у розвиток сфери технічного регулювання України.

Міністерство економічного
розвитку і торгівлі України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2