Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

24
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
29 30 31 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Форум з технічого регулювання
У Києві відбувся міжнародний Форум з технічного регулювання
05.12.2017 | 17:45 | Прес-служба Мінекономрозвитку

5 грудня у Києві відбувся міжнародний Форум з технічного регулювання під головуванням заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрія Бровченка. Участь у форумі також взяли представники Національної ради торгівлі Швеції, Програми розвитку комерційного права США, Німецького товариства міжнародного співробітництва, Європейської Бізнес Асоціації та різних державних органів.

Юрій Бровченко подякував Швеції за співпрацю в рамках проекту технічної допомоги “Інституційне співробітництво між Національною радою з торгівлі Швеції та Міністерством економічного розвитку і торгівлі України”.  Він зазначив: «Проект спрямований на посилення спроможності України під час підготовки торговельних запитів для участі у засіданнях Комітету з питань технічних бар’єрів в торгівлі СОТ. Він допоможе подолати технічні бар’єри в міжнародній торгівлі і водночас інструментом захисту інтересів українських виробників. Я впевнений, що надалі ми будемо працювати ще продуктивніше».

Фахівці Мінекономрозвитку також представили на форумі Методичні рекомендації щодо залучення належної регуляторної практики у розвиток сфери технічного регулювання України.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json